2017/09/07

Ligia i Tom - ich podziemny ślub w Kopalni Soli

To, że lubię poczekać z publikacją reportaż ślubnego rok, albo i lepiej nie dziwi już chyba nikogo. W przypadku ślubu Ligii i Toma, czekałbym pewnie jeszcze dłużej, gdyby nie przypomnienie ze strony Adama Poznańskiego (KLIK), z którym miałem okazję pracować przy okazji tej realizacji, w postaci ślubnego klipu Ligii i Toma.

Uwielbiam takie zlecenia, Ligia - urodzona w Wielkiej Brytanii Polka. Tom - pochodzący z Republiki Południowej Afryki, ich rodzina i przyjaciele. Niesamowita mieszanka kultur i stylów okraszona idealnie zorganizowanym dniem ślubnym. Piękne detale (koniecznie zwróćcie uwagę na buty Ligii) i ciepła rodzinna atmosfera. No i wnętrza! Absolutnie niezwykłe, począwszy od Pałacu Bonerowskiego - w samym centrum Krakowa, na ceremonii ślubnej w Kaplicy św. Kingi i przyjęciu weselnym w Komorze "Warszawa" zlokalizowanych 125 metrów pod ziemią we wspaniałej Kopalni Soli Wieliczka.

Ze ślubem Ligii i Toma wiąże się jeszcze jedna dość niezwykła chyba historia. Sezon ślubny 2016 zacząłem z nimi właśnie w Kopalni Soli w Wieliczce, a skończyłem go w tym samym miejscu nieco ponad pół roku później z Cecilią i Espenem - cudowną parą Norwegów, którzy postanowili pobrać się w Krakowie i których reportaż ślubny czeka właśnie na publikację. 

Jesteście ciekawi jak sobie poradził zafiksowany na naturalnym świetle fotograf w miejscu gdzie to światło nie dociera WCALE?

Zapraszam!
1 komentarz:

  1. Przede wszystkim ciekawe kadry i fajnie opowiedziana historia. Lubię!

    OdpowiedzUsuń