2012/04/13

Informacje, informacje...

Sporo się ostatnio u mnie dzieje - oczywiście w związku z moją fotograficzno-ślubną działalnością. Być może niektóre z tych rzeczy Was zainteresują.

Po pierwsze. Pewnie zauważyliście, że obok logo Wedding Photojournalist Association pojawiło się drugie logo Zrzeszenia Profesjonalnych Fotografów Ślubnych. Jest to kolejna organizacja skupiająca fotografów ślubnych, która zaakceptowała moją kandydaturę uznając jednocześnie mój dotychczasowy dorobek fotograficzny. Dla moich klientów oznacza to gwarancję profesjonalnego podejścia w kontaktach oraz w trakcie realizacji umowy. Oraz oczywiście najwyższą jakość - zarówno pod kątem artystycznym jak i technicznym - zdjęć. Zapraszam do odwiedzenia strony Zrzeszenia oraz mojego profilu na niej!

Druga sprawa to mój zaktualizowany profil na portalu Welonik. Znajdziecie tam moje rozbudowane portfolio z podziałem na kategorie: Przygotowania, Ceremonia, Wesele, Sesja Plenerowa. Wiele z tych zdjęć nie było wcześniej publikowanych i myślę, że profil ten może być niezwykle pomocny w podjęciu decyzji w sprawie wyboru fotografa ślubnego.

Trzecia rzecz to absolutna nowość, a mianowicie Newsletter rozsyłany drogą mailową dla moich klientów (oraz przyszłych klientów). Będzie w nim można przeczytać najświeższe informacje na temat mojej działalności, nowych galerii ze zdjęciami oraz wszystkim tym co dobrze byłoby wiedzieć o osobie, której powierza się tak ważną sprawę jak uwiecznienie własnego dnia ślubu. W celu zapisania się na Newsletterową listę proszę o kontakt TU.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia wkrótce!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz